skip to Main Content
Whatsapp 0545 406 2843

Paykasa Kart Bozum Nedir ? Özellikleri Neler ?

Paykasa kart bozum kartlarının takası, 3 ila 5 senedir popüler olan ödeme yöntemlerinden biridir. Bu yıla kadar, sadece son aylarda satıcı borsa sistemine LARDA geçti. Başka bir deyişle, tıpkı dolar, euro ve altın gibi, Paykasa kodlarını elinizde tutabilirsiniz. Borsa sisteminin devreye girmesiyle Paykasa kullanıcıları daha da arttı. Çünkü hem güvenilir hem de kazanabileceğiniz bir yöntemdir.

Siz zaten satın aldınız ve kullanmadınız, satın alımlarınızda kullandınız ve krediniz çalışmıyor vb. Kalan Paykasa kodlarını aşağıdaki gibi paraya dönüştürebilirsiniz: B. Resmi Paykasa satıcısı gibi. Ayrıca, döviz kurunu takip ederseniz, nakit geri ödeme yoluyla aldığınız fiyattan daha fazlasını kazanabilirsiniz. Dolar ve euro gibi, tasarruf ve döviz kurları da artıyor.

Öncelikle, hemen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeli ve o gün için müşteri temsilcilerimizden ve paykasa kart dönüştürme oranından ne kadar para alıp vereceğinizi öğrenmelisiniz. Müşteri temsilcilerimizle yapılan ön görüşmeden sonra, değiş tokuş yapacağınız Paykasa kodunu gönderin. Paykasa kartınızı kontrol edip işleminizi en kısa sürede bitireceğiz. Bu işlemlerin toplamı, sistemin etkisiyle ve yoğunluğuyla çok kısa bir zaman almaktadır.

Paykasa Bozdurma İşleminden Önce Yapılması Gerekenler ?

  • Öncelikle bozdurma yapacağınız sitenin ” Güvenilir ” olduğundan kesinlikle emin olun.
  • Daha sonra Paykasa ’nın ” Resmi Reseller ” şirketlerinden biri olup olmadığını öğrenin. Değil ise ” Paykasa Reseller ” sayfasından resmi sitelerden birine giriş yapın.
  • Sitenin hakkımda, iletişim bölümlerini inceleyin ve site hakkında internette kullanıcı yorumlarını, şikayetleri araştırın.
  • Sitenin güvenli olduğuna kanaat getirdikten sonra ” Paykasa Bozdurma ” işlemine başlayabilirsiniz.

Paykasa Bozdurma İçin Yapmanız Gerekenler

  • Öncelikle sitemiz üzerinden ” Canlı Destek ” departmanı ile iletişime geçin.
  • Paykasa bozdurma işlemi için o gün belirlenen ” Kuru ” öğrenin.
  • Gerçekleştirdiğiniz alışverişlerden sonra kalan veya hiç kullanmadığınız ” 19 haneli paykasa card kodunu ” müşteri temsilcilerimize iletin.
  • Daha sonra geri ödeme için ” Banka Hesap Numaranızı ” müşteri temsilcilerimize iletin.
  • Kodunuz paylaşıldıktan sonra sizlere ” maksimum 10 Dakika ” içerisinde Havale/EFT yolu ile sizlere kodunuzun değeri kadar bakiye hesabınıza aktarılacaktır.
  • Paykasa Satın Al sayfamızdan güvenle paykasa card kodu satın alabilirsiniz.

Paykasa Paykwik Paykasa Kart Bozum Paykasa Fiyatları Paykasa Satın Al