skip to Main Content
Whatsapp 0545 406 2843

Paykasa satın al ile güvenle alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa satın al , Paykasa’daki çevrimiçi alışveriş, günümüz teknolojisinde yüksek önceliğe sahiptir. Artan çevrimiçi kullanıcı sayısı ile, insanlara rahatlık sağlamak için birçok ödeme sistemi geliştirilmiştir. Paykasa kartı, bu ödeme sistemlerinin en bilinen ve en güvenli olanıdır. Bu kartla yaptığınız her satın alım,% 100 güvenlik altında kolayca gerçekleştirilir.

Paykasa kartı, online alışveriş için en popüler ön ödemeli kart sistemlerinden biridir. Paykasa ile birçok platformda ödeme yapabilirsiniz. Çok avantajlı bir ödeme yöntemi olan Paykasa,% 100 güvenli bir ödeme sistemidir. Kullanımı kolay ve ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabileceğiniz için en popüler ödeme yöntemlerinden biri olan paykasa ile avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Paykasa Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ne kadar kişisel verilerinizi gizlilik altına alarak koruma altına alsa da kartı temin edeceğiniz site ile kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorundasınız. Bu nedenle alışveriş yapacağınız web sitenin güvenilirliğini anlamak için resmi paykasa bayisi olması sizin açınızdan çok önemlidir. Aksi taktirde dolandırılma ya da kişisel verilerinizin kötüye kullanılma gibi  ihtimaller vardır. Güvenli alışveriş yapmak isterken siz müşterilerimizin kötü durumlarla karşılaşmanızı asla istemeyiz.

Bu nedenle güvenilir bir alışveriş yapmak için:

  • – Paykasa satın alacağınız sitenin güvenli ve resmi lisans belgesi olduğundan emin olun. Resmi satış sitesinden orijinal olduklarını her zaman kontrol edin.
  • – 16 haneli kodunuzu güvenliğiniz nedeni ile asla kimse ile paylaşmayın.
  • – Paykasa güncel kur fiyatlarını gözden geçirin ve kur fiyatlarından çok düşük işlem yapan web sitelerden anında uzak durun çünkü dolandırma ihtimaliniz çok yüksek.

Aşağıdaki adımları takip ederek hızlı bir şekilde paykasa satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel kur fiyatlarını aktif olarak merkez bankası web sitesinden takip edebilirsiniz.

  • Sitemizin sağ alt kısmında bulunan ” Canlı Destek ” bölümüne bağlanın.
  • Almak istediğiniz paykasa  Kart miktarını belirtin.
  • Seçtiğiniz paykasa miktarının Türk Lirası karşılığını size sunulan yöntemlerden birini kullanarak ödemesini yapın.
  • Ödeme geçtikten sonra belirttiğiniz iletişim yolu ile hem SMS hemde Mail olarak paykasa pin kodunuz sizlere maksimum 5 dakika içerisinde iletilecektir.

Paykasa Paykwik Paykasa Kart Bozum Paykasa Fiyatları